• Головна
  • ПриватБанк стане найбільшим в Україні банком для виплат зарплат бюджетникам
Новини компаній
16:13, 17 лютого 2016 р.

ПриватБанк стане найбільшим в Україні банком для виплат зарплат бюджетникам

Новини компаній

ПриватБанк повністю відповідає затвердженим урядом критеріям відбору уповноважених банків для обслуговування виплат зарплат держпідприємств, бюджетних організацій і соціальної допомоги.

Як ідеться в офіційному повідомленні банку, ПриватБанк є уповноваженим банком з обслуговування бюджетних організацій з 2005 року. На сьогодні платіжні картки ПриватБанку для отримання зарплат і соціальної допомоги вже вибрали понад 3 мільйони бюджетників. 

«Наш банк повністю відповідає новим критеріям відбору уповноважених банків для обслуговування бюджетних організацій, у тому числі й у частині інвестування в державні папери, що буде забезпечене банком у встановлені регулятором строки, – заявив Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Нові правила дають людям можливість самостійно вибирати банк для отримання своєї зарплати, і наші зручні продукти та технології, досвід обслуговування бюджетних організацій стануть незаперечними перевагами для клієнтів тих банків, що не зможуть відповідати новим критеріям або просто не забезпечують якісного обслуговування». 

Як зазначають у ПриватБанку, сьогодні банк виплачує заробітну плату працівникам понад 27 тисяч бюджетних організацій. Щоб забезпечити можливість вільного вибору людьми обслуговуючого банку, ПриватБанк розробив спеціальну послугу, що дозволяє бухгалтерам держпідприємств і бюджетних організацій зараховувати зарплату на картки різних банків за допомогою однієї відомості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...