• Головна
  • Більше 60% тернопільчан встигли зареєструватись на здачу ЗНО-2012
15:30, 9 лютого 2012 р.

Більше 60% тернопільчан встигли зареєструватись на здачу ЗНО-2012

Уже через 11 днів завершується реєстрація учасників цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання. Водночас на Тернопіллі зареєструватися встигли тільки трохи більше 60% випускників. Тому освітяни просять майбутніх абітурієнтів не зволікати із подачею документів.

— Реєстрація за ЗНО закінчиться уже 20 лютого, — каже заступник директора обласного інституту післядипломної освіти з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк. — Тому, щоб уникнути якихось непорозумінь чи інших неприємних нюансів, радимо випускникам подавати документи завчасу. Бо ж усі хвилюються, буває через неуважність щось забудуть чи не те напишуть. Отож не варто відкладати реєстрацію на останній день.

За словами пана Шайнюка, досі особливих проблем в майбутніх учасників тестування не виникало. Процес реєстрації проходить спокійно. Уже зареєструвалися більше п’яти тисяч осіб з Тернопільської області, повідомляє 20 хвилин.
— Це понад 60% від очікуваної кількості учасників, — продовжує експерт. — Ми плануємо, що їх буде близько семи-восьми тисяч.

Після того, як майбутній абітурієнт зареєструвався і відправив документи на адресу Івано-Франківського регіонального центру, йому протягом трьох тижнів повинен прийти сертифікат учасника оцінювання.
— Якщо хтось не отримав сертифіката або листа з відмовою в реєстрації, потрібно обов’язково звернутися до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки0-44-503-37-93, — додає пан Шайнюк. — Адже без цього документа не допустять до складання тестів.

Окрім того, всі учасники ЗНО матимуть можливість внести зміни у перелік предметів чи інші важливі виправлення в реєстраційні дані до 5 березня.
Нагадаємо, реєстрація на ЗНО-2012 розпочалася 1 січня.

Графік тестування

15 травня - Хімія
17 травня - Російська мова
19 травня - Географія
21, 22 травня - Математика
24 травня - Всесвітня історія
26 травня - Іноземні мови
28, 29 травня - Українська мова і література
31 травня, 1 червня - Історія України
5 червня - Фізика
7 червня - Біологія
18-23 червня - Додаткова сесія

Список документів для реєстрації:
копія паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким до1 вересня 2011 р. не виповнилося 16 р.)
копія документа про повну загальну середню освіту або довідка з навчального закладу про те, що ви її здобуваєте
дві ідентичні фотокартки розміром 3х4 см
висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих умов проходження ЗНО. Для тих, хто має проблеми зі здоров’ям
- заява-реєстраційна картка. Сформувати її можна самостійно, скориставшись програмою, яка буде розміщена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua
На копіях документів потрібно написати – “згідно з оригіналом”. Поставити підпис та зазначати прізвище, ініціали і дату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...