• Головна
  • У Тернополі із “притону” роблять спортзал
21:00, 13 лютого 2012 р.

У Тернополі із “притону” роблять спортзал

Тягати гантелі, товкти грушу та займатися на турніку хлопці будуть у колишньому підвалі училища №11 на “Дружбі” - на вул. Карпенка, 20. Раніше там, за словами громадських активістів, лише пиячили та курили.

Навести лад у спортивному залі вирішили близько десятка молодих людей. Вони запрошують приєднуватися усіх охочих.

- У залі кожен зможе займатися безкоштовно, - каже один з ініціаторів створення спортивної кімнати Ігор Костюк. - Я з об’єднання „Автономний опір”. Також були хлопці зі спортивного клубу імені Богдана Сцібайла "ГалТерSport". Наводять лад у кімнаті і студенти, хлопці з довколишніх дворів. Добре, що керівництво училища пішло нам назустріч і погодилося надати приміщення для занять спортом. Раніше у цьому спортзалі хіба що “бухали” і „траву” курили. А тепер від неї користь буде.

Грошей у снаряди для залу хлопці вкласти не мали змоги. Однак на те, аби перетворити підвал у придатний для занять зал, їм довелося чимало попрацювати.

- Зараз виносимо купи сміття — пляшки, недопалки, землю, - розповідає Ігор. - Також кожен приносить ті спортивні знаряддя, які має: гантелі, гирі, грушу, рукавиці. Тоді кожен знатиме, що тут є частина його спорядження, і буде ставитися до інвентаря дбайливо. Хто хоче займатися з нами в залі, може телефонувати мені за номером 0-97-798-23-52. Тут будуть займатися хлопці з досвідом, вони зможуть виконувати роль тренерів - пише "20 хвилин".

До слова, нещодавно на “Дружбі” місцеві підлітки своїми силами встановили гімнастичний турнік, аби займатися на ньому вуличною гімнастикою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...