У Тернополі створено жіночу команду з регбі-7

Тепер у чемпіонаті України серед жінок стане одним дербі більше. Жіноче регбі набуває популярності в Україні. І тому на базі тернопільського «Національного Економічного Університету» створено жіночу команду з регбі-7.

Під керівництвом Василя Шостака регбі займаються вже понад дванадцять спортсменок. «Ми не ставимо перед собою надвисоких завдань. Для початку необхідно зібрати і згуртувати колектив. Потім навчити дівчат азам тактичних і технічних елементів гри. Нам належить виконати багато роботи на тренуваннях, щоб через кілька місяців отримати позитивний результат і гідно виступити на чемпіонаті України 2012 »- підводить підсумок перших місяців занять тренер команди.


Нова команда називається просто, чітко і завдяки ТНТ популярно - «Універ». Синці та подряпини без яких рідко проходять тренування дівчат не лякають. Кажуть, найважче було вмовити батьків.

«Для мене регбі завжди асоціювався з чоловічим і жорстким видом спорту, але спробувавши зіграти сама, я зрозуміла що« не так страшний чорт, як його малюють ». Скінчено спочатку було важко, але ми швидко втягнулися і сьогодні я вже не уявляю життя без овального м'яча» - коментує перші тренування капітан команди Ірина Барвінок.

Наостанок зазначимо, що тепер у чемпіонаті України серед жінок стане одним дербі більше. Адже в тернопільській області, в місті Кременець також існує жіноча команда з регбі-7 «ДЮСШ-Кременець».


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі