Заступник голови РДА та сільський голова оцінили свої послуги у 4,5 тис. доларів

Тернопільські міліціонери викрили двох хабарників, які вимагали та отримали чотири з половиною тисячі доларів за оборудки із землею.

До сільського голови в одному із районів із проханням про виділення земельної ділянки з правом її викупу звернулися двоє мешканців області. Чоловіки обгрунтували прохання будівництвом складу для зберігання біодобавок та комбікормів. Чиновник пообіцяв повне сприяння, але вимагав за це додаткову винагороду. До обіцянки долучився й заступник голови райдержадміністрації. Сільський керманич оцінив власну «послугу» у чотири тисячі доларів, а районний чиновник – у півтисячі «зелених».

Голова села провів сесію сільської ради, де розглянули питання про виділення земельної ділянки під склад. Спільно із чиновником райдержадміністрації вони оформили рішення про надання дозволу на розробку проекту та відведення під забудову площі розміром одинадцять сотих.

Сільський голова поклав круглу суму у доларах в ресторані. Заступник голови райдержадміністрації взяв хабара у службовому кабінеті. Обох держслужбовців затримали "на гарячому" оперативники обласної державної служби боротьби з економічною злочинністю. 

Як розповів начальник УДСБЕЗ в Тернопільській області, полковник міліції Анатолій Лупійчук, правоохоронці перевіряють причетність держслужбовців до інших фактів хабарництва. Сільського голову заарештовано, заступник голови районної адміністрації перебуває на підписці про не виїзд. 
Обласною прокуратурою порушена кримінальна справа за частиною 3 статті 368 КК України щодо обох чиновників.

Триває розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі