• Головна
  • На Тернопільщині комсомолом керує Ірочка Квіточка
11:30, 16 лютого 2012 р.

На Тернопільщині комсомолом керує Ірочка Квіточка

Організацію Ленінського комсомолу офіційно зареєстрували в Тернопільській області. Відповідне рішення прийняло обласне управління юстицій.

"Установчий з'їзд організації відбувся ще у квітні минулого року, тепер комсомол зареєстрували офіційно. На даний момент організація займається поповненням членства. Вступають студенти, робітники та безробітні. Зараз вже маємо більше 20 чоловік", — розповів Gazeta.ua перший секретар Тернопільського обкому КПУ Василь Паразінський.

За словами першого секретаря, організація ленінського комсомолу має стати помічником і резервом партії. В той же час ленінці планують побороти негативні суспільні явища, з якими зіштовхнулась молодь в сучасній Україні.

"Безкоштовне навчання для сучасної молоді фактично недоступне. Ті, кому вдається закінчити вуз, – не можуть знайти роботу. Так само держава не забезпечує молодь житлом – аби його купити людям доводиться працювати по 50 років, після цього вже не залишається часу жити", - зазначив Паразінський.

З очільником обласного комсомолу – 24-річною тернополянкою Іриною Решетниковоюпоспілкуватися не вдалося, оскільки вона, за словами Паразінського, захворіла.

За даними сайту КПУ активістка комсомолу раніше працювала торговим представником, якийсь час також торгувала у магазині. Тепер займається виключно партійною роботою. У листопаді минулого року вона закінчила Партійну школу при Центральному Комітеті Компартії України.

Решетникова веде свою сторінку в соціальній мережі „Вконтакті" під ніком „Ірочка Квіточка". Там вона є членом групи „Сторонники Петра Симоненко". В Фотоальбомі має спільну з лідером КПУ фотографію.

За словами лідера тернопільських комуністів, комсомольські організації діють в інших облцентрах західної України.
Джерело: Gazeta.ua

На Тернопільщині комсомолом керує Ірочка Квіточка, фото-1
На Тернопільщині комсомолом керує Ірочка Квіточка, фото-2
На Тернопільщині комсомолом керує Ірочка Квіточка, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...