• Головна
  • На Тернопільщині ще 8 «щасливчиків» потрапили до лікарні з різними ступенями обмороження
11:45, 16 лютого 2012 р.

На Тернопільщині ще 8 «щасливчиків» потрапили до лікарні з різними ступенями обмороження

15 лютого до лікарні з різними ступенями обмороження потрапило троє мешканців району та п`ятеро з області.

З діагнозом «Обмороження пальців кистей рук ІІ- ІІІ ст» в Тернопільську міську лікарню шпиталізовано 16-річного юнака мешканця с. Настасів Тернопільського району.

Трохи згодом до нього приєдналися  мешканці с. В. Березовиця 20-річний юнак с діагнозом «Обмороження 5-х пальців правої руки ІІ- ІІІ ст» та 29-річний хлопець з діагнозом «Обмороження пальців правої стопи ІІ- ІІІ ст».

Також в цей день в Бучацьку районну лікарню з різними ступенями обмороження рук та ніг потрапили 50-річний житель с. Пишківці, 33-річний житель с. Золотий Потік та 27-річна жителька с. Зубровець.

В той самий час 52-річного жителя с. Борщівка Кременецького району з діагнозом «Обмороження пальців обох стоп ІІ-ІІІ ст» було шпиталізовано в Кременецьку районну лікарню.

А в  Лановецьку районну лікарню з діагнозом «Обмороження пальців правої китиці І-ІІ ст» шпиталізовано 24-річного жителя с. Козачки.

Лікарі повідомляють, що стан потерпілих задовільний та ще раз нагадують, що під час перебування на холоді треба закривати, де це можливо, всі відкриті ділянки шкіри та періодично перевіряти чутливість обличчя та кінцівок. І найголовніше, не виходити на вулицю добре не поївши перед цим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...