У Тернополі будуть європейські дороги?

Згідно програми реформування і розвитку ЖКГ міста на 2012-14 роки передбачено капітальний ремонт доріг Тернополя. Цьогоріч на це виділять 18 млн. 700 тис. гривень.

Це, за словами начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Володимира Болєщука, дає можливість провести ефективний ремонт доріг у Тернополі.

Замість дев’яти програм стосовно розвитку комуналки міста відтепер діятиме одна, в якій враховано всі зауваження, пропозиції та потреби у розвитку житлово-комунальної сфери Тернополя. 

«Цього року ми також будемо чи не єдиним містом, яке вирішить проблему з безпритульними собаками. У Програмі закладено 150 тисяч гривень на добудову центру стерилізації собак у селі Дичків, - зазначив Володимир Болєщук. - Також програмою враховані потреби мешканців віддалених мікрорайонів – Пронятин і Кутківці – тут слід зробити освітлення та ремонт окремих вулиць. На це, за дорученням голови, передбачені кошти. Всі прохання людей під час прийому громадян міським головою, звернення депутатів були враховані у цій Програмі».

За оцінками депутатів, Програма є професійною - у ній чітко прописані конкретні кроки, які міська рада планує виконати за вказаний період. На виконання програми закладено 60 мільйонів гривень і передбачено конкретні джерела фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі