У Тернополі на спеціальній парковці замість інвалідів автомобілі залишають здорові власники іномарок

На нещодавно облаштованій парковці біля ТЦ "Орнава" свої авто залишають хто завгодно, тільки не інваліди, для яких, власне, її і створили.

В Тернополі побутує думка, що ДТП та загалом порушення ПДР зазвичай спричиняють саме власники іномарок. Однак залишити авто в недозволеному місці практикують не лише "мажори", як називають власників хоч і старенької, але іномарки.

Яскравий приклад - парковка для інвалідів біля "Орнави". Тут тобі і "Жигулі", і Honda - на жодному авто немає вказівника, що кермувальник має інвалідність. В прес-службі патрульної поліції Тернополя кажуть, що їхні працівники час від часу перевіряють парковки. Однак порушники, якщо бачать поліціянтів, до свого авто не підходять. 

- Штраф за паркування на місці для інвалідів, якщо водій ним не є, - 255 гривень, - коментують 20 хвилин у прес-службі. - Однак зазвичай виписувати їх нікому, адже водії не признаються до своїх авто, поки біля них чекають патрульні. А евакуювати авто поліція не маю права, адже авто все ж стоїть на місці для паркування.

Тернопіль парковка автомобілі власники іномарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі