• Головна
  • В Тернополі Олександр Кривошапко був змушений говорити українською мовою
15:00, 17 лютого 2012 р.

В Тернополі Олександр Кривошапко був змушений говорити українською мовою

Фіналіст шоу Х-фактор Олександр Кривошапко та його товариш – переможець проекту «Народна зірка» Сергій Лоб останніми днями поїздили Тернопільщиною. Одразу декілька концертів відспівали юнаки, зокрема, відбулись виступи в Чорткові, Бучачі та в Тернополі.

14 лютого, у День Валентина, співаки завітали на місцеву радіостанцію Ух-радіо. Саме там, чи не вперше, Олександр Кривошапко був змушений говорити українською мовою. Правда, давалось це хлопцю вкрай важко.

- Для мене дуже тяжко розмовляти українською мовою, але мені сказали, що це частина формату радіостанції, і я буду говорити українською. Для мене це дуже-дуже приємно, втім буду говорити трохи повільно, тому прошу вибачення за мою українську, – сказав в ефірі Кривошапко. – Треба любити батьківщину і знати рідну мову.

Співаки пригадали теле-проекти, в яких вони брали участь. Хлопці впевнені, що за час голосування за них, не один мобільний був поламаний.

- Моя цифра була – 8, і в усіх членів моєї сім’ї на телефонах вісімки, її  вже не було, вони голосували і постійно тиснули на неї. Тому просто стерли, – розповів Сергій Лоб.

За словами хлопців, на західній Україні їх сприймають дуже добре і це їх приємно дивує.

- Дуже приємне відношення, я тут не вперше, в мене вже були концерти і приємно, як сприймають а цій території – у Львові, у Тернополі, у Хмельницькому, в Івано-Франківську. На західній Україні дуже теплі прийоми завжди, – поділився враженнями Олександр Кривршапко.

Ставляться до хлопців добре, не зважаючи на амплуа скандальних героїв. Цей образ у пресі супроводжує Олександра Кривошапка.

- У пресі є інформація, що я скандальна людина. Насправді – я відкритий, комунікабельний, – каже хлопець, життя дуже насичене, є багато моментів, ті моменти часто попадаю під погляд преси. А преса висвітлює ті моменти, які є скандальними. Преса не каже про те, що я беру участь у благодійності, преса не каже, про те, як я роблю добрі справи, а пише про те, що я хотів покінчити життя самогубством, як мене обікрали, як я сходив у туалет. Але насправді добрих справ ніколи не будуть висвітлювати в інтернеті. Преса приклеїла до мене клеймо скандального і нічого я з цим зробити не можу, яким би хорошим я не був.

Хлопець запевнив, що чорного піару він зовсім не потребує, в такому мають необхідність початківці, а Кривошапко, за його словами, вже «напарився» вдосталь.

Співаки вирішили робити спільний тур через давню дружбу та особисті якості.

- Ми з Сергієм Лобом дружимо, давно спілкуємось, коли я робив сольний тур, то розумів, що я ліричний і драматичний співак, Людина просто не може сидіти півтора години  і слухати. Правда я робив сольні концерти, і були люди, і вони залишались задоволені. Втім, я розумів, що мені потрібна буде людина, яка гратиме зі мною на контрасті, якій я буду довіряти, і яка не буде крутити носом. Я звернувся до Сергія. В нього хороший голос, його цікаво слухати, він має добрий склад розуму, – повідомив Кривошапко.

Щодо святкування дня Валентина, то думки хлопців розділилися. Олександр Кривошапко вважає, що це свято не потрібно відзначати, бо, якщо люди люблять один одного, то вони люблять одне одного «по кілька разів на день, нехай у ці моменти вони святкують свою любов». Цей день, на його думку, стереотип, а хлопець не любить стереотипів.

Втім, його колега Сергій Лоб вважає, що День закоханих треба відзначати обов’язково.

-          Так, для закоханих – кожен день, як свято, але розумієте, День всіх закоханих він вносить якісь корективи у стосунки, це ще одна нагода. щоб виразити свої почуття.

День Валентина в Олександра Кривошапка асоціюється з надувною лялькою, а не коханням.

- Декілька тижнів тому у мене був день народження. Один товариш подарував мені дуже багато подарунків. Серед його дарунків була гумова жінка. І на коробці було написано лялька Валентина. Мені було дуже смішно, і я у статусі Вконтакті написав:  «Дякую своєму другу Антону Рибальченко за Валентину» і смайлик поставив. Наступного дня журналісти почали писати, що у Кривошапка зявилась нова дівчина Валентина. Я хотів з нею прийти на червону доріжку і познайомити всіх з новою дівчиною. Тому можна влаштувати день надувної Валентини 19 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...