• Головна
  • 95 тернопільських підприємств виплачують заробітню плату нижче встановленого мінімуму
18:00, 17 лютого 2012 р.

95 тернопільських підприємств виплачують заробітню плату нижче встановленого мінімуму

З початку року податковою службою на засіданнях спільних з органами місцевої влади комісій заслухано керівників 21 підприємств та організацій, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати.

Крім цього, із зазначених питань проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 33 підприємств. За результатами вжитих заходів 27 підприємств ліквідували 2,7 млн. грн. заборгованості із виплати зарплати. Як наслідок, до бюджету додатково надійшло 472 тис.. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Також, на цих комісіях заслухано керівників 34 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному, чи нижче мінімального розмірах. Проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань по 207 підприємствах та організаціях області. В результаті 73 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати і, як наслідок, до бюджету надійшла 31 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.В органи прокуратури на місцях подано інформації на 95 підприємств, де мали місце факти виплати заробітної плати нижче встановленого мінімуму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...