Удар доларом. Чісора заплатить великий штраф за ляпас Кличку (фото)

Чемпіон світу з боксу e суперважкій вазі за версією WBC українець Віталій Кличко отримав ляпас від британця Дерека Чісори на офіційному передматчевому зважуванні, повідомляється на офіційній сторінці братів Кличків у мережі Facebook.

Додамо, що Чісора прийшов на зважування з пов'язкою у вигляді британського прапора, яка закривала нижню частину його обличчя.

Після того, як спортсмени пройшли процедуру зважування, настав традиційний "поєдинок поглядів", під час якого Дерек Чісора правим боковим зарядив у щелепу Віталію Кличку. Українець спробував відповісти, але моментально налетіли браві хлопці зі служби безпеки і не дозволили Віталію дати здачі зухвалому британцеві, повідомляє Sport.ua.

Почалася невелика штовханина, яка ледь не переросла в бійку. Присутні британські глядачі почали скандувати "F*ck you" в бік Віталія.

Кличко-старший за підсумками зважування виявився на 1,1 кілограма важчим від британця (110,5 кг проти 109,4).

Поєдинок Кличко - Чісора відбудеться 18 лютого у Мюнхені. Кличко провів на професійному рингу 45 боїв, вигравши 43 з них (40 достроково). Чісора переміг в 15 поєдинках (у дев'яти нокаутом) і в двох зазнав поразки (від Тайсона Ф'юрі і Роберта Хеленіуса).

До речі, ляпасЧіcориставодним ізнайдорожчихвісторії,тому що теперйому доведетьсязаплатитиштрафу розміріп'ятдесяттисячдоларіввказнуWBC. ЗасловамиСулеймана, половинацихгрошейпіденадитячублагодійністьв Німеччині,а другаполовинабудеперерахованавблагодійнийфондWBC.


Джерело: Gazeta.ua

Удар доларом. Чісора заплатить великий штраф за ляпас Кличку (фото), фото-1
Удар доларом. Чісора заплатить великий штраф за ляпас Кличку (фото), фото-2
Удар доларом. Чісора заплатить великий штраф за ляпас Кличку (фото), фото-3
Удар доларом. Чісора заплатить великий штраф за ляпас Кличку (фото), фото-4
Удар доларом. Чісора заплатить великий штраф за ляпас Кличку (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі