• Головна
  • Сьогодні завершиться реєстрація на ЗНО-2012
08:00, 20 лютого 2012 р.

Сьогодні завершиться реєстрація на ЗНО-2012

Реєстрація на тестування завершиться 20 лютого 2012 рокуо 24.00 год, повідомляє центр якості освіти .

Нагадуємо, з 1 січня в Україні триває реєстрація абітурієнтів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року. Реєстрація майбутніх учасників відбувається за місцем їх фактичного проживання, для цього абітурієнтам необхідно сформувати необхідний комплект документів та надіслати його поштою на адресу Івано-Франківського регіонального центру.

Обов’язковою умовою реєстрації є оформлення заяви-реєстраційної картки, яку абітурієнти можуть або сформувати самостійно, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, або звернувшись за допомогою до консультанта одного з пунктів реєстрації.

Працівники центрів тестування зазначають, що серед типових помилок, яких припускаються абітурієнти є невірне заповнення заяви-реєстраційної картки та ненадання всіх необхідних документів, зокрема довідки з навчального закладу, яку мають надавати учні 11-х класів шкіл та студенти професійно-технічних і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які в 2012 році здобувають повну загальну середню освіту.

Особи, які відправили документи на реєстрацію до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти можуть перевірити стан обробки реєстраційних матеріалів на сайті www.test.if.ua у розділі «Перевірка реєстрації на ЗНО-2012». Для цього потрібно у відповідну комірку ввести номер заяви-реєстраційної картки (цей номер вказаний на контрольно-інформаційному листі, який був видрукуваний разом із бланком заяви), повідомляє управління освіти та науки ТМР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...