• Головна
  • В Україні винайдений лічильник, який дозволить не платити за недостатньо гарячу воду
17:30, 20 лютого 2012 р.

В Україні винайдений лічильник, який дозволить не платити за недостатньо гарячу воду

«Розумний» лічильник буде вимірювати температуру гарячої води, і дозволить економити на її споживанні. Такий прилад представили на одному з комунальних підприємств Харкова.

Згідно з поширеною інформацією, винахід налічує вартість холодної води за стандартною схемою, в той час як гарячу воду лічильник ділить на категорії: чим вона холодніше, тим менше за неї доведеться платити.

Таким чином, якщо вода, що тече з крана, не тепліше 40 градусів, споживачі зможуть платити за неї, як за холодну. Генеральний директор підприємства зазначив, що сам факт установки подібних приладів навчить людей економно витрачати природні ресурси.

Розробники стверджують, що прилади максимально прості в обігу, і набагато дешевше звичайних лічильників. Вони періодично вимірюють температуру води і фіксують інформацію в електронній пам'яті. Лічильник автоматично розділить воду на окріп і холодну, тому платити за остигнулу рідину, яка може вранці кілька хвилин текти з крана, більше не доведеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
Оголошення
live comments feed...