• Головна
  • Ресторан «Дорожній» пропонують в оренду
19:00, 20 лютого 2012 р.

Ресторан «Дорожній» пропонують в оренду

Приміщення донедавна популярного серед любителів «нічної кави» ресторану «Дорожній», що гостинно приймав відвідувачів і після опівночі, пропонують в оренду.

Останнім часом заклад не функціонував. Через несплату орендної плати відділення Фонду держмайна в Тернопільській області розірвало з орендарями договір ще у 2010 році. Загалом вони заборгували за оренду та штрафні санкції майже 500 тис. грн.

При цьому судовиконавці так і не виявили «за місцем знаходження» керівників фірми, відповідно цю суму досі не стягнуто.

Після того, як в 2011 році приміщення по суті постоювало, цього року його вирішили здати в оренду. Тільки цього разу керівництво вокзалу настояло, щоб у новоствореному закладі харчування алкоголем не торгували.

Відповідно приміщення загальною площею 347,3 кв. м на другому поверсі залізничного  Вокзалу станції Тернопіль пропонується  в оренду для розміщення кафе, що не здійснює продажу товарів підакцизної групи.

Як повідомила прес-секретар регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області Лариса Шумило, термін оренди приміщення – 2 роки 364 дні. Орендарю доведеться платити 25 тис. місячної плати.

Заяви про оренду приміщення приймаються у відділенні ФДМУ в Тернопільській області до 22 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...