У Тернополі дітям роздавали різдвяні подарунки, що пролежали місяць на митниці

Гостинці, які чеські сім’ї пакували для малозабезпечених дітей Тернополя, близько двох місяців провели на митниці. Однак нарешті вони потрапили у руки малечі, нагадавши дітям про минулі свята.

Різдвяні подарунки з Чехії отримали діти із багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей.

Незважаючи на те, що на порозі вже весна, до дітей та їхніх батьків повернувся настрій зимових свят. Гостинці для діток вислали ще перед Різдвом, однак увесь цей час вони провели на митниці.

- Ми жартували, що якщо ще трохи подарунки на митниці полежать, то вже їх можна буде дарувати з нагоди Великодніх свят, - каже керівник чеського “Карітасу” Вацлав Кепрт. - Також, коли бачили по телебаченню, що у Тернополі морози почалися уже у січні, жартували, що у Тернопіль спізнилася зима. От і Різдво прийшло пізніше. Але добре, що нарешті їх доправили дітям. Ці подарунки купували та пакували звичайні чеські сім’ї. Разом вирішували, що буде корисне для менш забезпечених дітей в Україні. При цьому вони молилися за тих, кому слали ці гостинці. Тому єдиною подякою для тих сімей буде те, що ви молитиметеся за них.

Подарунки урочисто вручали 17 лютого у залі Карітасу. Маленьким діткам вручали пакунки подекуди більші за них самих. А ті віддавали панові Вацлаву власноруч виготовлені вітальні листівки подяки. Їх передадуть чеським сім’ям, пише "20 хвилин".

- У мене є вісім діток, і всі вони отримали подарунки, - каже багатодітна мати Наталія Задойона. - На жаль, двом з них не вдалося нині прийти, бо хворенькі, але ми їм їхні пакуночки передамо. Приємно було отримати подарунки - не так за ті матеріальні речі, що у них є, як за знак уваги. Це ж не просто якась гуманітарна допомога. Це люди підбирали спеціально щось гарне, аби зробити нам приємне. Діти чекали цих подарунків уже давно. Ось і дочекалися.

У Карітасі ще залишилася частина подарунків, які вручать тим дітям, батьки яких не змогли прийти за гостинцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі