Тільки Віталій Кличко може об’єднати країну

Мюнхен. Олімпіа Хале. Бій якого, без перебільшення, чекала вся Україна і мільйони глядачів у всьому світі. Атмосферу, яка панувала в арені, важко передати словами. Тисячі вболівальників, які скандують «Клич-ко!», потрібно бачити і чути. Своїми враженнями та емоціями поділився голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер, який побував у Мюнхені.

У залі сидять українці із усіх регіонів, із заходу і сходу. Усі встають коли звучить гімн України. Можна з впевненістю сказати, що в залі не було жодного українця – зі Львова чи Луганська, який би в цю мить не відчував гордість за свою країну.

Ставлення до братів Кличків в Німеччині просто неймовірне. Публіка зустрічає оплесками появу Віталія Кличка і свистом Дерека Чесору.

Спроби Чесори спровокувати скандал викликали у багатьох людей бажання поставити хулігана на місце. В той же час поведінка Віталія і Володимира перед боєм показала, що вони, як усі по-справжньому сильні люди, демонструють свою силу там, де це дійсно потрібно - на ринзі.

Незважаючи на травму Віталій зміг довести бій до кінця. І навіть боксуючи однією рукою довести, що він чемпіон.

Вже після закінчення бою в Інтернеті з’явилися численні коментарі та поради політиків, що робити Віталію Кличку далі. Поради від людей, які не зробили і сотої долі того, що зробив для популяризації України у світі Віталій Кличко. У цей вечір ми відчували повагу зі сторони представників інших країн, і гордість за Україну. За свою країну, яка в той вечір була об’єднана, була разом.

«Я горджуся, що я знаю Віталія, що маю можливість потиснути йому руку, - додає Ігор Побер. – І що я є членом його команди».

Тільки Віталій Кличко може об’єднати країну, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі