Одночасно 15 тисяч тернополян зможуть подивитися матчі Євро

Для перегляду усіх футбольних матчів Євро-2012 у Тернополі буде створено «Фан-зону». Як повідомили у міській раді, «Фан-зона» буде розміщена на території центрального міського стадіону.

Вона розрахована одноразово прийняти від 5 до 15 тис. глядачів. Футбольні матчі будуть транслюватися на трьох великих світлодіодних екранах. Також планується встановити дві сцени для виступів артистів, спортсменів, танцювальних і музичних колективів. Для сімейного відпочинку будуть встановлені ігрові майданчики з атракціонами. На площі перед стадіоном організатори обіцяють розмістити зони харчування та торгівлі, окреме місце буде виділено під паркову для автомобілів. Також на території «Фан-зони» будуть передбачені санітарно-технічні зони, пункти медичної допомоги та зони контролю безпеки.

Згідно з орієнтовною програмою заходів, розважальна програма триватиме з 10 години ранку та закінчуватиметься за 30 хвилин до початку футбольного матчу, пише «Номер один». Трансляція матчів, згідно з  календарними графіками, триватиме з 18.30 до 23.30.

Одночасно 15 тисяч тернополян зможуть подивитися матчі Євро, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі