Німці планують створити 800 нових робочих місць для тернополян

Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гецько, начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації Василь Кравець провели робочу зустріч з директором ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» Екхартом Бістрамом.

Під час зустрічі обговорювались питання перспектив розширення діяльності підприємства в області, створення нових робочих місць у 2012 році, збільшення розміру статутного капіталу, як процесу додаткового внесення прямих німецьких інвестицій в економіку Тернопільської області, а також щодо проблемних питань в діяльності ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

У ході розмови Екхарт Бістрам зупинився на перспективах розширення впродовж півроку потужностей підприємства та, у зв’язку з цим, можливостями створення нових 800 робочих місць, опрацюванні питання додаткового внесення німецьких інвестицій в статутний капітал ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», загалом відсутності проблем у здійсненні господарської діяльності та висловив побажання щодо облаштування приїжджої території. Керівник підприємства акцентував увагу на задоволенні німецькою компанією – основним замовником продукції ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» організацією діяльності в Тернопільській області та умовами, у яких вона провадиться.  Зі слів Екхарта Бістрама, про це також було відзначено ним під час перебування минулого тижня у Посольстві Німеччини в Україні.

Зі сторони обласної державної адміністрації директору підприємства були надані запевнення стосовно організації вирішення порушених питань, Екхарта Бістрама запрошено до участі в VІI Міжнародному інвестиційному форумі, що відбудеться у квітні 2012 року в м. Тернопіль, та запропоновано запросити партнерів німецької фірми «Volkswagen» до організації на вільних виробничих приміщеннях або створення нових виробництв автомобільних комплектуючих на території області.

Довідково. ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» – успішно працююче підприємство зі 100%-м німецьким капіталом в Тернопільському районі, засноване фірмою «Sumitomo Electric Bordnetze GmbH». Спеціалізація – виробництво провідниково-кабельних мереж для автомобілів марки «Volkswagen». Збудований завод займає загальну площу 23 тис. м2, на підприємстві організована повноцінна робота з усіма процесами, характерними для закордонних заводів такого типу. Виробнича схема – операції з давальницькою сировиною.
ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» – провідний експортер Тернопільської області. Загальна кількість робочих місць – близько 3000. З них у 2011 році було створено понад 540.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі