На сайті триває фотоконкурс «ВЕСНЯНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ НЕЇ»

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято –
8 БЕРЕЗНЯ. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання - пов’язане із жінкою.

Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові й тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Тому наш сайт не може знаходитись осторонь від такого неймовірно красивого та важливого свята і оголошує фотоконкурс на найкращий подарунок до 8 Березня , який вражає жіноче серце своєю оригінальністю та щирістю почуттів - "Весняний подарунок для неї».

В конкурсі приймають участь світлини, на яких зображена найгарніша половина людства - наші жінки з різнономанітними, та оригінальними подарунками, які вони отримували 8 березня від своїх шанувальників, рідних, коханих.
Переможцем стає та світлина, за яку було віддано більше голосів.

Голосування відбувається інтерактивно. Одна ІР-адреса - один голос. Фотографії для участі у конкурсі приймаються до 6 березня включно на електронну адресу [email protected]

У листі прохання зазначити ім'я учасниці, контактні телефони. Голосування розпочнеться 26 лютого о 12.00. Завершиться конкурс 7 березня о 12.00. Переможці у номінаціях ("найоригінальніше фото" тощо) будуть визначені редакцією сайту 7 березня і на них чекатимуть цінні призи від наших партнерів, серед яких вечеря на двох, набори косметики тощо.

На сайті триває фотоконкурс «ВЕСНЯНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ НЕЇ», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі