Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни»

Тернополянка Уляна Воробей залишила другий сезон популярного вокального проекту від телеканалу “1 + 1” “Голос країни. Нова історія”. Дівчина успішно пройшла “сліпе прослухов5ування” і потрапила до команди зіркового тренера Валерії. Але програла третій етап шоу - баттл “один на один”.

Перша частина вокальних боїв “Один на один” відбулася 19 лютого. Діана Арбєніна, Олександр Пономарьов, Валерія та Олег Скрипка сформували з вокалістів своїх команд пари. Дуети змагалися один на один на музичному ринзі. Після виступу зірковий тренер вирішував, хто продовжить участь у шоу.

Співали російський рок

Суперницею Уляни стала 37-річна Ольга Панкратова з Севастополя. 
Нам дали чотири дні, щоб вивчити три можливі пісні, - пригадує тернополянка. - Всі думали, що я співатиму джазову композицію Глорії Гейнор. За темпераментом вона мені дуже підходить.

Проте прогнози не справдилися. Дуету Воробей-Панкратова випала рок-композиція “Мой первый день без тебя” Ольги Кормухіної.

Моя суперниця казала, що співала її все життя, - продовжує дівчина. - Було цікаво. Я не боялася експериментів, адже співаю в різних манерах.

Валерія не могла зробити вибір

Уляна Воробей та Ольга Панкратова стали суперницями не лише на музичному ринзі. Навіть на репетиції на обійшлося без конфліктів.

На жаль, з Ольгою в нас склалися не найкращі стосунки, - каже тернополянка. - Вона дуже нестримна. Це той випадок, коли краще змовчати, ніж сперечатися.

На музичний ринг суперниці символічно вийшли у чорних сукнях. Уляна - з червоною трояндою в руках, Ольга - з білою. Коли завершився виступ, зіркові тренери не могли стримати захоплення. Казали, що це була справжня емоційна битва і в них вперше пішли мурашки по шкірі. Пономарьов підтримав Уляну. 

Це перший двобій. До того були дуети, - зізнався Олег Скрипка. - Зараз таке відчуття, що я побував на лицарському турнірі чи на жіночому боксі.

Та найважче довелося зірковому тренеру дуету. Валерія довго вагалася і не могла зробити вибір.

Ви для мене рівноцінні як виконавиці, - сказала співачка. - Уляну я відчуваю як саму себе, переживаю за неї. Пісня була їй незручна, вона почувалася некомфортно, але як чудово вона заспівала! Це навіть не битва вокалістів, а бій характерів. І характеру в Ольги було більше.

Знайшла нових друзів

Уляна шкодує, що довелося так швидко залишити проект. Каже, що мріяла проявити себе і влаштувати яскраве шоу. Але це - хороший старт і що б не сталося - на краще. 
Я знаю, що нічого в житті так просто не буває, - додає Уляна. - Потрібно завжди залишатися людиною. А не бути танком...

Вона з теплотою згадує свого зіркового тренера та її чоловіка, продюсера Йосипа Пригожина.

Вони ставилися до мене дуже душевно, наче рідні. На репетиції підтримували, як могли, - каже тернополянка. - До речі, тільки я розмовляла українською з Валерією. Ми обмінялися координатами. Після дуелі вона підходила до мене, хотіла щось сказати. Але не мала як - Ольга весь час була десь поруч. Пригожин попросив залишитися до кінця вокальних боїв. Але я дуже втомилася і пішла швидше.

На проекті дівчина знайшла нових друзів. Переважно - з команди Валерії. Після завершення шоу учасники домовилися зустрітися і піти на караоке. 

Я здружилася з Ярославом Радіоненком, Ангеліною Моняк і Настею Марковою, - розповідає Уляна. - Часто зідзвонюємося з Наталею Пічкур. Якось вона навіть просила замінити на роботі, коли мала корпоратив.

 

Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни», фото-1
Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни», фото-2
Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни», фото-3
Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни», фото-4
Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни», фото-5
Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни», фото-6
Тернополянка Уляна Воробей - про враження від шоу «Голос країни», фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі