В «Березілі» визначилися переможці Західноукраїнської ліги КВН (відеоконкурси)

За головний приз фіналу – кубок ЗУЛ (Західноукраїнської ліги) КВН змагалися 7 найсильніших команд сезону: «Оптом дешевше» Тернопіль, «Вікенд» Тернопіль, «Отдыхаем вместе» Хмельницький, «Wiesbaden»  Чернівці, «Атас, манти» Львів, «Набла» Львів, «Збірна КПІ» Київ. Публіка на рівень цієї гри відреагувала жваво — квитки на фінал було продано за тиждень до початку.

Цьогорічний фінал складався з трьох конкурсів: «Фрістайл», «Біатлон» і «Відеоконкурс». Глядачі отримали величезний заряд позитиву і не сміявся в той вечір хіба що лінивий. Поза конкурсом команди зіграли розминку з залом, а автори кращих питань отримали чудові призи.

Набравши максимум у фрістайлі, програвши біатлон тільки тернопільському Вікенду та у відеоконкурсі пропустивши вперед гостей з Києва, львівська "Набла" розділила І місце з київською командою КВН "Збірна КПІ".

Далі команди розташувалися в такому порядку:
2. "Wiesbaden" Чернівці,
3. "Weekend" Тернопіль,
4. "Оптом дешевше" Тернопіль,
5. "Відпочиваємо разом" Хмельницький,
6."Атас, мєнти" Львів.

Родзинкою вечора був «Відеоконкурс». Кожна з команд-учасниць фіналу Західноукраїнської ліги КВН представила  свою відео роботу. В конкурсі можна було почути нестандартні та кумедні озвучки кадрів з відомих кінофільмів та мультфільмів та персональні зйомки від команд.

Детальніше про цьогорічний фінал ЗУЛ читайте згодом, а зараз викладаємо, як і було вчора обіцяно, кращі відеороботи команд фіналістів.

"Збірна КПІ" Київ

"Оптом Дешевше" Тернопіль

"Набла" Львів

"Weekend" Тернопіль

Пісня "Набли" "Про пологи"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі