• Головна
  • Хаус вішає на стіну портрет Тараса Шевченка і одружується з українкою
12:00, 24 лютого 2012 р.

Хаус вішає на стіну портрет Тараса Шевченка і одружується з українкою

У ефірі американського телеканалу Fox з’явилася 13 серія «Хазяїн в домі» 8-го сезону телесеріалу «Доктор Хаус». У цій серії  Ґреґорі Хаус вішає на стіну портрет Тараса Шевченка і одружується з українкою.

Згідно з сюжетом, Хаус одружився з українкою Домінікою Петровою, щоб допомогти їй отримати право на проживання та роботу в США.

Домініка походить з Кременчука. У цій серії виявляється, що Імміграційна служба США буде перевіряти шлюб Хауса та Петрової, тож вони готуються, щоб не завалити перевірку. Зокрема, Хаус вішає вдома портрет Тараса Шевченка. Робить йому у своїй «хаусівській» манері комплімент: «Твоя бабця була гаряча штучка». На що Домініка йому відповідає: «That is Taras Shevchenko, the greatest Ukrainian poet!» («Це Тарас Шевченко, великий український поет»).

У подальшому розвитку сюжету доктор Хаус та Домініка Петрова готуються до перевірки, навіть проводять фотосесії зі «спільного відпочинку». Проте перевірку завалюють, але завдяки слізним проханням Домініки подружжю дають ще один шанс й примушують до піврічного спільного життя «день в день». Тож хто знає, чи не буде ще весілля на Полтавщині, – пишуть автори публікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...