У Тернополі орендарі платять місту по 5 грн. за метр квадратний!!!

У Тернополі структури, які використовують комунальне майно під речові ринки, платять за оренду сміхотворні суми.

Тоді як іншим орендарям оренда обходиться у 50-60грн. за 1 кв. м., є спритники, які примудряються й надалі платити по… 5-10 грн. за 1 кв. м.

За даними управління комунального майна, це, зокрема, ПП «Кромвель» (майдан Мистецтв, 4), ТОВ «Дитячий світ» (вул.Руська,44), ПП «Торговий дім Тернопіль» (бульв.Т.Шевченка,23). Аналогічна ситуація із ТОВ «Трансферт» (вул. Сагайдачного, 7), ТОВ «Термо-Т» (вул. Руська, 27).

Орендуючи ласі приміщення в центрі міста, ці орендарі, маючи укладені довготермінові договори оренди, відмовились в добровільному порядку підписати зміни до договорів стосовно нарахування орендної плати згідно Методики затвердженої Тернопільською міською радою у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Зараз щодо них тривають судові розгляди.

Зауважимо, що минулого року в добровільному порядку чи по рішеннях суду звільнили займані приміщення 35 орендарів. При цьому вони не повністю розрахувалися з боргами і процес стягнення боргів затягується.

Як ми уже повідомляли, від оренди об’єктів комунальної власності у 2011 році до міського бюджету надійшло 7,194 млн. грн., що на 24% менше, ніж минулого року. План з надходжень від оренди комунального майна виконано на 85,6%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі