У Тернополі модників збиратимуть двічі на рік

Познайомитися з останніми тенденціями моди зможуть завтра усі бажаючі в Українському дому «Перемога».

На Atrium fashion day свої колекції представлять як тернопільські молоді дизайнери, так і вже відомі в Україні львів’янки Оксана та Ірина Мурашки й киянин Мирослав Мельник.

«Студенти нашого дизайнерського відділення продемонструють свої найкращі роботи. І це не просто молоді люди, які шиють, вони вже мають свої магазини, їхній одяг носять тернополяни. Власне ми хочемо показати, що є цікавий одяг свого, тернопільського виробника, який набагато кращий, ніж привезене з-за кордону. Тим паче, що тут ще й можна зробити індивідуальне замовлення», – каже співорганізатор Atrium fashion day, директор Галицького коледжу Марія Баб’юк.

Тарас Демкура, який фінансово долучився до проведення даного заходу, зауважив, що такі покази мод дадуть можливість молодим дизайнерам відкрити двері у своє майбутнє.

«З березня у нас в «Атріумі» відкривається бутік сестер Мурашок, киянки Голди Виноградської. А у травні ми вже влаштуємо дорослий показ мод, який триватиме три дні за участю іменитих дизайнерів, будуть всеукраїнські телеканали. Заявити про себе на ньому зможуть і молоді дизайнери, чиї роботи завтра будуть визнані найцікавішими», – зауважив Тарас Демкура.

Він пообіцяв проводити у Тернополі повноцінні покази мод двічі на рік: у травні – весняно-літніх колекцій, а восени – осінньо-зимової.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі