
10:30, 25 лютого 2012 р.
«Свобода» – Гайтані: Суд прийме рішення, хто має вибачатися
Член політради «Свободи» Юрій Сиротюк в ефірі "Шустер Live" 24 лютого на прохання вибачитись перед співачкою Гайтаною (через його критику щодо її участі в Євробаченні від України – ред.) заявив: «Суд прийме рішення, хто має вибачатися».
Сиротюк поскаржився, що його цілий тиждень поливали брудом у ЗМІ через ситуацію із Гайтаною.
«Я не менш здивований, що інтерпретується в п’ятихвилинках ненависті до Сиротюка. Помилкою було давати коментар російськомовному сайту», – сказав він і запевнив, що давав коментар не про Гайтану, а про міністра Табачника, але сталися такі собі «складнощі перекладу».
«Я не є расистом, не належу до расистської партії, належу до націоналістичної партії», – сказав він і запевнив, що у його коментарі йшлося про міністра «ксенофоба Табачника».
Коли ведучий зазначив, що в розпорядженні студії є відповідний аудіозапис коментаря Сиротюка, останній заперечив: «На аудіо немає расистських висловів. Людина, яка це організувала, поза цією студією, в Адміністрації президента».
На запитання, чи хтось організовує його думки, Сиротюк сказав: «Ні, інтерпретацію моїх думок».
«Я казав, що Гайтана гарно співає, що вона талант. Не думаю, що це ксенофобський вислів… Я жодним чином не мав наміру щось погано говорити про Гайтану», – сказав він і знову наголосив, що в українському уряді працює українофоб Табачник і нібито продюсер Гайтани Едуард Клім підтримав його лист - інформує ZAXID.NET.
Клім своєю чергою наголосив, що Сиротюк має вибачитися і додав, що слухаючи такі слова Сиротюка – йому роблять велику послугу. На це Сиротюк відповів: «Суд прийме рішення, хто має вибачатися».
Як відомо , партія «Свобода» піддала різкій критиці підсумки відбіркового конкурсу на «Євробачення», згідно з яким Україна буде представляти темношкіра співачка Гайтана.
Водночас, Гайтана, яка отримала право представляти Україну на цьогорічному конкурсі “Євробачення”, заявляє, що расистські заяви шкодять репутації України у світі. Вона має намір подати до суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі