У Тернополі покажуть фільм про братів Кличків

Фільм "Клички", що розповідає історію сходження на боксерський Олімп двох братів – чемпіонів світу Віталія та Володимира Кличків німецького режисера-документаліста Себастьяна Денхардта буде показаний у кінотеатрах України з 15 березня.

“Головне в цій історії – сімейні узи, беззастережна братська любов, яка надає цим двом неординарним людям таку силу, що перед ними тремтить весь боксерський світ, – каже режисер. – Цю любов я і спробував зняти на кіноплівку”.
Знімальна команда провела з братами Кличками три роки, слідуючи за ними Україною, Німеччиною, США, Канадою, Швейцарією, Австрією та Казахстаном.

“Деякі невідомі сторінки з біографії братів Кличків стануть справжнім відкриттям для глядачів, і це ще більше допоможе зрозуміти феномен двох братів з України, яких сьогодні знає весь світ, – зізнається Денхардт.

Світова прем’єра фільму про братів Кличків відбулася в квітні 2011 року на кінофестивалі Роберта де Ніро Tribeca у Нью-Йорку, після чого з успіхом презентація стрічки відбулася в Європі.В Україні фільм "Клички" був представлений у липні 2011 року в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю. Українська прем’єра кінострічки в Одесі повинна була відбутися за участю Володимира та Віталія Кличків, однак внаслідок трагедії в сім’ї – смерті батька, брати-боксери не змогли бути присутніми особисто.

“Через роки ця стрічка буде нагадувати нам про те, що головне – це не тільки мрія, а й люди, які вірять у неї разом з тобою, – зазначили брати Клички. – Тому ми хочемо присвятити прем’єру фільму пам’яті нашого батька”.

З 12 березня в рамках передпрем’єрного показу Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Тернопіль, Львів першими побачать історію українських супер-зірок світового спорту та відомих громадських діячів – братів Кличків.

З 15 березня 2012 фільм про Володимира і Віталія Кличків вийде в український прокат, – пише СПОРТ bigmir)net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі