Кавказька полонянка по-українськи: вірменин викрав наречену, але його впіймали даішники

Дівчину викрадач і його товариші везли у якийсь підвал, щоб там наречений провів з нею ніч. Тепер їм загрожує в'язниця.

Унікальний для Україні випадок трапився днями в райцентрі Казанка Миколаївської області - четверо хлопців увірвалися в будинок по вулиці 8 Березня і, як у знаменитій комедії «Кавказька полонянка», викрали 19-річну дівчину.

Аналогії з радянською комедією провели і в райміліції - там справу про викрадення прозвали «Кавказькою полонянкою». Як виявилося, районний детектив почався з того, що наречений-вірменин на ім'я Карапет захотів одружитися на дівчині на ім'я Мелісса (теж громадянка Вірменії), але її батьки були проти цього шлюбу.

«Від місцевої жительки нам надійшла заява, що невідомі особи кавказької національності увірвалися в її будинок, викрали її племінницю, громадянку Вірменії, і зникли в невідомому напрямку, - розповів начальник Казанківського райвідділу Юрій Лостік. - Ми порушили кримінальну справу, встановили автомобіль, на якому відвезли дівчину. Був оголошений план «Перехоплення», і через 5 годин працівники ДАІ затримали цю машину в Білій Церкві під Києвом.

В автомобілі перебувала і дівчина. В ході бесіди ми встановили, що раніше хлопець запропонував їй вийти за нього заміж, але вона відмовилася. Тоді він сказав, що вкраде її, але на це дівчина відповіла відмовою, тому що, за звичаєм, до відома повинні бути поставлені старійшини. Після цього вона приїхала в Казанку до своїх родичів і продовжила спілкування з хлопцем по телефону. Він ще раз запропонував її викрасти. Цього разу дівчина погодилася і дала йому свою адресу в Україну, після чого і була викрадена друзями жениха ».

За словами Лостіка, батьки дівчини були не категорично проти її шлюбу з Карапетом, а лише пропонували молодим почекати до весни - тоді у сім'ї повинні були з'явитися гроші на весілля.

Незважаючи на те, що наречена, за її словами, погодилася на викрадення, у міліції все одно є питання до її нареченого і приятелів - зокрема, в Миколаївській міліції підозрюють, що жених міг змусити дівчину заявити про її згоду на обряд, і тоді викрадачам загрожує до 3 років в'язниці - пише "Сегодня".

Даішники Київської області, побачивши оголошену в розшук машину («Деу»), влаштували за нею погоню, а заодно попросили вогневу підтримку в іншого патруля на випадок, якщо гарячі вірменські хлопці будуть чинити опір. «Водієві дали команду взяти вправо і зупинитися, що він і зробив. У машині була заплакана дівчина. Є інформація, що її везли в якийсь підвал, щоб наречений там переночував з нею. За звичаєм, сім'я нареченої після цього вже не може противитися їх шлюбу », - розповів нам начальник Київської облміліції Микола Жукович.

В Казанці про цю історію говорять з посмішками. «Треба ж, приїхали джигіти і вкрали наречену. Про наше містечко тепер дізнається вся країна », - кажуть сусіди родичів викраденої нареченої і додають, що зараз рідня дівчини подумує забрати заяву, оскільки сприймає те, що трапилося як біду в їхній родині і не хоче ще більше посилювати трагедію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі