На Тернопільщині чиновник запросив півтисячі «зелених» за оренду приміщення

У Бучацькому районі міліціонери затримали за вимагання та отримання хабара сільського голову. Чиновника підозрюють у збиранні данини за сприяння в оренді приміщення комунальної власності. Державний службовець поклав до власної кишені п’ятсот доларів.

У лютому до сільського керманича звернулася підприємець, яка мала намір відкрити у селі торговий заклад. Керівник погодився та пообіцяв узгодити питання із депутатами сільської ради та районною державною адміністрацією. Через декілька днів запросив підприємця приїхати до села для обговорення умов оренди на один рік колишнього фельдшерсько-акушерського пункту площею понад сто квадратних метрів.

За сприяння у вирішенні питання щодо відкриття магазину чиновник запросив півтисячі «зелених». У приміщенні Бучацької райдержадміністрації сільський голова, отримавши хабар, підписав договір оренди. У перебіг подій втрутилися оперативники обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю. Корупціонера затримали.
Щодо сільського голови прокуратурою порушено кримінальну справу за статтею 368 (частина 3) Кримінального кодексу України.

Триває розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі