Рок-гурт «Фліт» написав гімн Євро-2012

Спеціально для «Євро-2012» івано-франківська група «Фліт» написала гімн для вболівальників «Перемоги час!», який також є гаслом туру «Вболівай по-українськи».

Оскільки тур передбачає виступи не тільки в Україні, а й на території Польщі, «Фліт» співпрацює з найвідомішим польським гуртом «Wilki».

Запис гімну «Перемоги час!» здійснювався в польській студії звукозапису (м. Варшава). Від початку лютого ця пісня бере участь у конкурсі гімну до «Євро-2012». Про це інформує Фirtka.if.ua.

Довідка

Польска група Wilki (укр. Вовки) – володар двічі платинового диску (продаж оцінюється в один мільйон умовних одиниць), пісні групи транслюються не лише на польських радіо та телеканалах, а й в самому серці музичного телевізійного життя – MTV Великобританії.

Wilki – виступали на одній сцені в знаменитому клубі O2 Arena Millennium Dome з Led Zeppelin і Rolling Stones, свого часу в якості польського зірки отримують запрошення взяти участь у культовому шоу MTV Unplugged концерту, саме тому «Фліт» вирішив співпрацювати з цією групою.

 

ФЛІТ - Перемоги час! by Andy Shustykevych

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі