У Тернополі з'ясували ставлення людей до роботи Януковича (фото)

Активісти молодіжної організації „Сокіл" в другу річницю правління Віктора Януковича зібрали в Тернополі близько 500 гривень, аби купити йому квиток до Магадану.

Гроші в спеціально підготовлені скриньки кидали перехожі на центральних вулицях міста.

"Такою акцією вирішили з'ясувати ставлення людей до роботи Януковича на посту президента. Ідею відправити його на Магадан більшість людей, до яких ми підходили, підтримала. Щоправда, дехто при цьому висловлювався нецензурною лексикою і обурювався, чому вони мають на це ще свої гроші тратити", - розповів "Gazeta.ua" керівник тернопільського осередку „Соколу" Ігор Бойчук.

У суботу 25 лютого гроші на квиток Януковичу протягом дня збирали п'ятеро людей в різних районах міста. Активісти кажуть, що в скриньки переважно кидали одно та двогривневі купюри. Рідко - п'ятірки.

"Скриньок ще не відкривали, тому точної суми не знаємо. Але з того що говорять збирачі, роблю висновок що півтисячі гривень має бути. Звичайно, цю суму Януковичу не відправлятимем – в нього і так грошей досить. Віддамо їх на благодійну акцію „Від серця до серця" – хай ці гроші допоможуть хворим дітям", — зазначив Бойчук.

Нагадаємо вчора, 25 лютого, минуло два роки з часу вступу на посаду президента України Віктора Януковича.

У Тернополі з'ясували ставлення людей до роботи Януковича (фото), фото-1
У Тернополі з'ясували ставлення людей до роботи Януковича (фото), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі