• Головна
  • На Тернопільщині Олег Тягнибок пройшовся “по слідах” Наливайченка
20:35, 26 лютого 2012 р.

На Тернопільщині Олег Тягнибок пройшовся “по слідах” Наливайченка

26 лютого лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок відвідав Тернопільщину. Відбулися зустрічі з Олегом Тягнибоком, з депутатами обласної та районної рад.

Відповідно зустрічі пройшли в:

– м. Підгайці, районний Будинок культури,

– смт. Козова, актова зала школи мистецтв,

– м. Бережани, районний Будинок культури.

Цікаво, що усі три населених пункти належать до виборчого округу, де має намір балотуватися екс-глава СБУ Валентин Наливайченко. Раніше громадськість районів заявила про підтримку його кандидатури як єдиного опозиційного кандидата.

Крім того, як стало відомо, Тягнибок зустрівся з активом фракції в обласному центрі та обговорив конфлікт, який виник після останньої сесії. Зокрема, ймовірного складення повноважень головою фракції Іриною Бурдою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...