• Головна
  • В Україні незабаром міліціонерів замінять трансформерами
20:00, 26 лютого 2012 р.

В Україні незабаром міліціонерів замінять трансформерами

Працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС у Київській області  домовилися з інститутом кібернетики ім. Глушкова створити трансформерів для заміни людей в екстремальних ситуаціях.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ МВС у Київській області.

"Домовилися про майбутню співпрацю ... Разом розробити і створити трансформерів, які могли б повністю замінити людей в будь-якій екстремальній ситуації", - наголошується в повідомленні.

24 лютого вчені інституту побували в експертно-криміналістичному центрі при ГУ МВС у Київській області та ознайомилися з розробками міліцейських експертів в області робототехніки.

Зокрема, вченим були продемонстровані роботи, які можуть розпізнавати вибухові пристрої, проникати в маленькі приміщення з функцією відеоспостереження, замінити вибухотехніків і саперів за необхідності створення вибуху на певній відстані.

При цьому, як наголошується в повідомленні, кожна з показаних моделей вимагає доопрацювання, на що поки не вистачає фінансування - пише "Сегодня".

У той же час, на думку міліції, дані розробки робототехніки можуть стати корисними і вкрай необхідними для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки під час чемпіонату Європи з футболу, який пройде влітку в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...