У Тернополі букмекерську контору замаскували під поповнення рахунків телефонів

Тернопільські міліціонери викрили декілька фактів нелегального ігрового бізнесу. Йдеться не про ігрові автомати, а про так звані букмекерські контори, де азартні гравці вносять ставки під майбутні результати спортивних змагань. За незаконний бізнес ділки відповідатимуть згідно закону – порушені кримінальні справи за ознаками статті 203-2 КК України.

У погоні за грошима спритники спекулювали на залежності інших. Виграш чи програш – завжди випадковість. Переможцем постійно залишалися хіба що організатори, незалежно від спортивних досягнень тієї чи іншої команди.

Співробітники обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили дві букмекерські контори. Один із суб’єктів господарювання було зареєстровано під прикриттям поповнення рахунків, в іншому здійснювали електронні платежі. Ставки робили у приміщеннях, орендованих на ринках обласного центру. Гравці ладні були віддати ділкам останні гроші. Зрозуміло, суми не реєстрували на електронні рахунки.

Під час документування міліціонери зафіксували більше десяти фактів здійснення ставок. В організаторів грального бізнесу правоохоронці вилучили документацію. Усе свідчило про бурхливу діяльність на системній основі, яка з кожним днем все більше поширювалася.

Міліціонери вилучили комп’ютерну техніку. Особи, причетні до грального бізнесу, визнали факт заняття недозволеною справою. Згідно вимог чинного законодавства особа, яка організовує гральний бізнес, надає доступ до здійснення азартної гри, несе кримінальну відповідальність, сплачуючи чималі штрафи у розмірі від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі