На Тернопільщині отримати адмінпослуги стане простіше?

Голова ОДА Валентин Хоптян доручив розробити в області Єдиний реєстр надання адміністративних послуг місцевими і територіальними органами влади.

Таке рішення прийнято з метою впорядкування і покращення якості надання адміністративних послуг, захисту законних інтересів їх споживачів, спрощення процедури отримання послуг, протидії корупції, уникнення використання посередницьких структур при наданні послуг, створення прозорої системи надання адміністративних послуг в області та формування відповідного єдиного реєстру.

Районним державним адміністраціям, спільно з органами місцевого самоврядування, доручено забезпечити розробку Єдиного реєстру надання адміністративних послуг, які надаються на відповідній території, вилучивши з них послуги, які не є адміністративними.

Нагадаємо, що на виконання доручення Президента України Віктора Януковича в державі продовжиться процес вдосконалення системи надання адміністративних послуг. Глава держави переконаний, що дозвільна система у країні повинна спрощуватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі