Що коїться у тернопільській міліції, розповів дільничий Богдан Довгополий

Молодший лейтенант Богдан Довгополий працює в міліції 10 років. З 2006 – дільничним інспектором в Тернопільському районному відділі міліції. За цей час він отримав велику кількість доган від керівництва. Хоча люди на його дільниці задоволені його роботою.

За словами Богдана, причина такого ставлення – рапорт, який він подав на ім’я обласного керівництва міліції. В ньому він стверджує, що догани були йому винесені незаконно. Ще один рапорт дільничний подав стосовно земельних махінацій в Тернопільському районі.

За словами дільничного, після цього його спробували звинуватити в отриманні хабара. «- До мене надійшла заява від жінки, яка скаржилась на отримання тілесних ушкоджень від співмешканця, – розповідає Богдан Довгополий. – Я зустрівся з цим чоловіком. Він працює охоронцем на стоянці. Провів з ним профілактичну бесіду. Розмова відбувалась надворі. А через три дні від нього, нібито, надійшла заява, що я отримав від нього 600 гривень. Знайшовся навіть свідок, який, нібито, бачив як передавали гроші».

Рідні Богдана розповідають, що його вже намагались звинуватити в отриманні хабара. Перед тим чоловіку пропонували хабар у тисячу гривень. Дільничний написав рапорт. Коли через певний час спитався у керівництва про долю рапорту, йому байдуже відповіли, що той десь загубився.

Богдан Довгополий розповідає, що після написання рапортів керівництво райвідділу йому погрожували, радили подумати, мовляв у нього дружина і маленька дитина. «- Такі слова я сприймаю як погрози на мою адресу»,- говорить дільничний.

З роботи його забрали чотири працівники відділу внутрішньої безпеки. Щоб доставити його в обласне управління міліції. «- Для чого до мене викликали працівників внутрішньої безпеки, хіба я злочинець», – обурюється чоловік.

21 лютого дільничного викликали у відділ внутрішньої безпеки. В той же день міліціонер із сім’єю влаштували пікет під обласним управлінням МВС. Коли про пікет дізнались – виклик скасували, натомість запросили до помічника прокурора.

Дільничний розповідає, керівництво відділку, де він працює радить йому не писати рапорти наверх, мовляв, все одно не допоможе. «-В обласному керівництві прийшов новий начальник – Віктор Сак, він хороша людина – говорить мати чоловіка Орися Довгопола. – Однак рапорти до нього не доходять, керівництво середньої ланки притримує їх».

Дільничний стверджує, що його телефон прослуховують. На нараді дільничних інспекторів, про це, нібито, відверто заявив один з керівників відділу.

« – Багато працівників міліції думають так само, – говорить Богдан Довгополий. – Однак люди бояться говорити відкрито, і просто пишуть заяви. Я хочу добитися справедливості і залишитись працювати».


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі