У Тернополі розглянули актуальні молодіжні питання

24-25 лютого 2012 року в місті Тернополі пройшов V Всеукраїнський форум з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей». Форум об’єднав молодь задля розгляду актуальних питань, а саме соціальне сирітство, патріотизм, формування волонтерських рухів, вдосконалення учнівського самоврядування та створення моделі успішної держави.

«Обов’язок суспільства – це виховання і навчання молодого покоління патріотизму, поваги, толерантності, чуйності, критичного ставлення до себе та інших, вміння висловити думку щодо державотворчих процесів. Держава повинна захищати соціальні інтереси, права і свободи громадян, що є основою правової свідомості особистості. Права людини є пріоритетними щодо суспільних та державних інтересів. Система виховання й освіти молодого покоління дедалі більше орієнтується на гуманізацію, вивчення учнями загальнолюдських цінностей, покладених в основу прав людини» – зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Форум організували і провели: управління освіти і науки Тернопільської міської ради за підтримки Тернопільської обласної дитячої громадської організації «Голос дитини», Кафедри ЮНЕСКО, Інституту проблеми виховання Національної Академії Педагогічних Наук України, Головного управління юстиції у Тернопільській області, управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Інформаційно-методичного центру освіти комунальної форми власності м. Тернополя, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

На думку організаторів форуму, саме педагоги, громадськість мають озброїти дитину умінням жити, сприймати життя в цілісності, піклуватися про формування гуманної особистості на основі знань своїх прав і свобод, поваги до прав і свобод інших людей, а також відповідального ставлення до виконання власних обов’язків.

Вперше участь у форумі прийняли участь представники з інших країн – Азербайджану, Казахстану, Придністров’я, Російської Федерації, Туркменістану.

Протягом двох днів учасники форуму брали участь у круглих столах та відвідали Марійський духовний центр у Зарваниці. Гості були приємно вражені духовними надбаннями, що знаходяться в нашій області – чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір.

Форум продемонстрував кращі ідеї молодого покоління щодо розбудови правового суспільства в Україні і став добрим прикладом для наслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі