• Головна
  • На Тернопіллі розпочато підготовку до весняного призову
11:00, 28 лютого 2012 р.

На Тернопіллі розпочато підготовку до весняного призову

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян доручив розпочати підготовку до проведення призову в області громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2012  року.

Головам райдержадміністрацій, виконкому Тернопільської міської ради доручено забезпечити участь необхідної кількості лікарів-спеціалістів, техпрацівників, осіб обслуговуючого персоналу в роботі  призовних комісій, організувати роботу таких комісій в період  з 1 квітня по  31 травня 2012 року.

Влада на місцях має також забезпечити  організоване прибуття призовників у військові комісаріати для призову на строкову службу і відправку їх на обласний збірний пункт, а у період проведення призову організувати і провести «Дні призовника».

Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації належить направити на період призову лікарів та середній медичний персонал для роботи на обласному збірному пункті у складі медичної комісії, забезпечити медичне відділення обласного збірного пункту санітарним автомобілем, необхідним інструментарієм, медичним майном і медикаментами.

Крім того буде визначено перелік медичних закладів, куди  будуть направлятись призовники, які потребують амбулаторного (стаціонарного) обстеження (лікування).

Також затверджено склад обласної призовної комісії, яку очолив заступник голови ОДА Петро Гоч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...