Депутати відберуть землю в Тарашевського?

Нагадаємо, на вимогу управління Служби безпеки України в Тернопільській області 5 січня ц. р. на сесії міської ради було створено комісію для перевірки законності виділення у 2007 році 8,74 гектарів землі ТОВ «Ровекс». Свої висновки комісія мала озвучити за місяць. Однак цього часу виявилося замало для з’ясування усіх обставин.

На сьогоднішній день, як повідомив міський голова Сергій Надал, робота комісії, куди увійшли депутати і працівники земельного відділу, ще продовжується. Мер нагадав, що за матеріалами перевірок СБУ і податкової передача землі відбулась із порушеннями.

– Я не можу сьогодні говорити правильно чи ні. Але інформація ними подана. Ми мусимо на неї відреагувати. Відповідно, ця інформація була винесена на розгляд сесії. Сесією було прийнято рішення створити тимчасову контрольну комісію, яка мала вивчити ту інформацію, яку подали СБУ і податкова. На їхню думку, були проведені незаконні передачі, прийняті відповідно незаконні рішення міської ради і від цього є нанесені збитки і бюджету, і людям, – зауважив Сергій Надал.

До слова, на майже 9 гектарах землі, що належала садівничому товариству «Ювілейне» на вул. Київська-Тарнавського, «Ровекс» планував збудувати торгово-розважальний комплекс із закладами громадського харчування, обслуговування населення та групи багатоквартирних житлових будинків. Однак з часу отримання на це дозволу жодних робіт там не відбувалося. Крім того, досі не усі дачники погодилися продати свої земельні ділянки - пише зз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі