• Головна
  • На сцені ПК «Березіль» танцювали, бились на мечах та захищались щитами
21:00, 29 лютого 2012 р.

На сцені ПК «Березіль» танцювали, бились на мечах та захищались щитами

28 лютого у ПК «Березіль» відбувся концерт славетного грузинського балету танцю «Сухішвілі».

Із початком виступу колектив не надто забарився: якихось символічних 13 хвилин. Зал палацу культури був переповнений – жодного вільного місця. Хтось вперше прийшов подивить на мистецтво танцю, а хтось – вдруге, адже «Сухішвілі» вже виступали у Тернополі.
У холі, перед початком концерту, ходили чутки про те, що нині не буде «коронних» номерів із мечами, бо, мовляв, минулого разу надто вже понищили ними підлогу на сцені «Березолю».Починалась танцювальна феєрія зі спільного виходу на сцену і чоловіків і жінок. Красуні танцівниці перед глядачами просто плавали, а мужні чоловіки їх завойовували. Було все надто лірично, як для бурхливої та запальної грузинської крові. У залі, подекуди, можна було почути навіть «смішки». Згодом активну участь у танці взяли на себе чоловіки, а жінок можна було побачити рідше. Проте кожен їхній виступ був дуже яскравим і феєричним, адже на сцені під час жіночих партій можна було побачити таке розмаїття дивовижних костюмів, що просто дух перехоплювало. Із кожним виступом чоловіки на сцені все більше входили в образ, впадали в кураж, і в залі теж ставало гарячіше, у всіх відношеннях цього слова – багато хто із присутніх почав скидати верхній одяг, та розстібати верхні ґудзики.

Остаточно закипіла кров не тільки на сцені, а й у залі, коли на сцену вийшли чоловіки з мечами. Зал почав аплодувати відразу, а до кінця танцю навіть можна було почути вигуки спочатку таких стриманих тернополян, на кшталт: «Браво!», «Давай-давай!». Танцівники не просто танцюючи бились на мечах і захищались щитами, а робили це все точно у такт музиці. Від сили удару один із мечів просто розламався на дві частини!

Так завершилась перша частина танцювальної вистави гордості Грузії – балету «Сухішвілі».Антракт тривав 15 хв.За цей час у холі палацу культури тернополяни могли придбати листівки з історією балетної трупи. А от танцівники тим часом зовсім не відпочивали. Можна було чути, як за лаштунками триває репетиція.Глядачі ледве змогли витримати 15-хвилинну перерву.Друга частина – значно пристрасніша. Було більше танців з мечами та ножами, які, доречі, знову нищили підлогу рідного «Березолю».У цій частині навіть одна із жіночих партій була розкутішою. І це в першу чергу підмітили чоловіки, присутні в залі. Виступаючи танцівники настільки змокріли, що під час стрибків навіть робили справжнісінькі мокрі спец ефекти!Завершився виступ славетних «Сухішвілі» 10-хвилинними безперервними аплодисментами. Весь цей час глядачі плескали стоячи. Тоді на сцену вийшла і художній керівник колективу – Ніно Сухішвілі. Їй вдячні тернополяни із залу на сцену винесли квіти.

Загалом тернополяни захоплювались темпераментом чоловіків, любувались організованістю на сцені, милувались кількістю та красою костюмів і були у полоні магнетичного погляду і вроди жінок. Після концерту глядачка Оксана розповіла: «Мене просто полонило представлення жінок. Така поведінка чоловіків, коли жінка – це предмет обожнювання і завойовування. Красиво показана жіноча цнотливість у танці. Це неймовірно!»

Поділившись враженнями від концерту, правоохоронець Тарас казав: «….от стрибати на колінах я вмію, але коли прийду додому, то обов’язково спробую пострибати на пальцях ніг»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...