• Головна
  • У Лозівській школі говорили про проблеми дитячої інвалідності
21:12, 2 березня 2012 р.

У Лозівській школі говорили про проблеми дитячої інвалідності

Районний семінар практичних психологів на тему «Організація корекційно-педагогічного процесу у загальноосвітніх школах з дітьми із особливими потребами та дітьми-інвалідами» відбувся 24 лютого на базі Лозівської ЗОШ I-III ступенів.

На заході, у якому взяли участь 16 психологів загальноосвітніх шкіл Тернопільського району, обговорювалися проблеми дитячої інвалідності, її причини та види, а також  психолого-педагогічний супровід дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Організатор семінару, практичний психолог Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. Марія Процик, провела тренінгове заняття з дітьми щодо формування навичок ефективної групової взаємодії. До цього заняття була залучена дитина з особливими потребами.

Також психолог розповіла про особливості догляду за дітьми-інвалідами. А ще вона зазначила, що однією з нагальних проблем, яка вимагає розв'язання - це соціально-педагогічна і психологічна допомога сім’ям, які мають дітей з особливими потребами.

- Готуючись до семінару, я прочитала «крик душі» дівчинки-інваліда, в якому йшлося приблизно про таке: «У мене немає ніг, але є почуття. Я не можу бачити, але я постійно думаю. Хоча я не чую, я хочу спілкуватися. Чому люди вважають мене непотрібною, безмовною, бездумною? Як і інші, я спроможна думати про наш світ», - каже Марія Процик, - З усього цього можна зробити висновки, що маючи вади у розвитку, люди все ж успішно адаптовуються до нових умов життя і пробують себе самореалізувати.

Завершився семінар концертом, який підготували юні таланти Лозівської школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...