• Головна
  • Можливість проводити складні операції на серці невдовзі з'явиться у Тернополі
11:20, 14 червня 2016 р.

Можливість проводити складні операції на серці невдовзі з'явиться у Тернополі

Мова йде про пересадку серцевого клапана, встановлення стентів тощо. Створення потужного кардіоцентру планується на базі КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

«Медичний персонал надзвичайно вдячний місцевій владі за те, що вона звернула увагу на дану проблему. Адже наразі фахівці «Тернопільської університетської лікарні» не мають обладнання та відповідних умов для того, щоб оперувати пацієнтів з хворобами серцево-судинної системи. Відтак хворі змушені звертатися у лікувальні заклади Львова, Києва, Луцька», — зазначив заступник головного лікаря з хірургії та інноваційних технологій Віктор Запорожець.

Стажування кадрів відбуватимется за сприяння білоруських колег на базі польської клініки серцевої хірургії, додає Віктор Запорожець. А відкриття кардіохірургічного відділення та кардіохірургічної операційної, ймовірно, відбудеться вже у поточному році.

«Згідно минулорічних показників невтішної статистики, майже 700 осіб з хворобами серця померли дорогою до місця діагностування. Тож, аби не допустити подібного в майбутньому, виділено майже 21 млн грн для створення сучасного кардіоцентру на базі «Тернопільської університетської лікарні». 14, 5 млн грн із вказаної суми спрямують на придбання якісного та сучасного медичного обладнання. Це кошти медичної субвенції, виділеної з держбюджету для забезпечення медичних послуг населенню області», — повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #операції на серці
Оголошення
live comments feed...