• Головна
  • Світлина мокрих молодят, яких знімали тернопільські фотографи, очолила рейтинг нью-йоркського видання
14:00, 20 червня 2016 р.

Світлина мокрих молодят, яких знімали тернопільські фотографи, очолила рейтинг нью-йоркського видання

Міжнародний фоточарт «FEARLESS AWARD» нещодавно опублікував свою чергову колекцію кращих фото з усього світу.

А The Huffington post відібрав з цих 125 переможців 25 весільних фотографій, «які є дечим більшим, ніж просто підбіркою красивих картинок». Очолила рейтинг нью-йоркського видання світлина тернопільської фотостудії MONRO photography, пише Пара молода. 

На міжнародному ресурсі «безстрашних фотографів» - Fearless photographers – емоційне фото братів Михайла і Віталія Шпеників описане так: «Вони, можливо, змокли до нитки, але ця пара, безумовно, захоплена зливою і цим моментом, коли вони разом. Фотограф «упіймав» їх у тісних, щасливих обіймах під парасолькою і дозволив краплям дощу залити передній план. Світло, пастельні тони усього кадру роблять цю світлину м'якою і романтичною».

У нас є історія того, як і за яких обставин був зроблений цей емоційний і переможний кадр. Хоча зйомки відбувалися на майстер-класі іменитого львівського майстра Володимира Щурка, злива на світлині не бутафорна. Це справжня негода, яка спершу могла зіпсувати навчання. Але винахідливий тренер дав моделям парасольку і повів учасників курсу працювати під проливний дощ… Не всі фотографи погодилися на цю провокацію, але MONRO photography зробили це без вагань. Їхня сміливість була, зрештою, виправдана цим неймовірно емоційним кадром і, як згодом показав час, перемогою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фото мокрих молодят #тернопільські фотографи #рейтинг нью-йоркського видання
Оголошення
live comments feed...