У Тернополі ремонтують вулицю Тролейбусну і Микулинецьку

Очільник Тернополя Сергій Надал оглянув стан проведення робіт на вулиці 

Тролейбусній та Микулинецькій, де наразі триває друга черга ремонтів.

На Тролейбусній ремонтують пішохідні зони, проїжджу частину та всі комунікації в тому числі водовідведення. Усі роботи мають завершити за кілька тижнів.

На вулиці Микулинецькій під час першої черги ремонту було зроблено дорогу від розв’язки, що на вулиці Острозького вверх до Микулинецького кладовища. Наразі роботи продовжуються в сторону «Ватри».

- В Тернополі триває друга черга капітального ремонту дороги на вулиці Тролейбусній. Перша черга була проведена у минулому році тоді було зроблено розворотний майданчик для громадського транспорту та частину дороги ближче до ринку Мотор. Цьогоріч ремонтується проїжджа частина та пішохідна ділянка. Триває ремонт також на вулиці Микулинецька. Робиться частина дороги до Ватри капітальним ремонтом, і далі роботи триватимуть поточним ремонтом, щоб цю вулицю завершити повністю, - зазначає Сергій Надал.

У Тернополі ремонтують вулицю Тролейбусну і Микулинецьку, фото-1 У Тернополі ремонтують вулицю Тролейбусну і Микулинецьку, фото-2 У Тернополі ремонтують вулицю Тролейбусну і Микулинецьку, фото-3 У Тернополі ремонтують вулицю Тролейбусну і Микулинецьку, фото-4
ремонт вулиці ремонт двору дороги,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі