У Тернополі вуличним музикантам заборонили використовувати колонки для підсилення звуку

Вуличним музикантам у Тернополі заборонили вмикати у місті магнітофони і колонки для підсилення звуку. Таке рішення ухвалили з огляду на численні скарги жителів центру Тернополя. Люди кажуть, що залюбки слухають музику, але коли вона занадто гучна, то набридає і заважає.

Найчастіше музиканти грають у самому центрі Тернополя, зокрема, вулиці на Сагайдачного, де завжди людно і можна добре заробити. Часто вони приносять з собою не тільки скрипки, гітари та інші музичні інструменти, а й беруть магнітофони і навіть колонки, аби їх краще чули. Не всім місцевим жителям таке мистецтво до вподоби, тому вони й поскаржилися до міської ради, передає ZIK.

Пан Петро на вулиці відпочиває цілий день. Каже, що надто гучна музика його виснажує.
«Ми тут у шахи граємо на свіжому повітрі. Коли грає скрипка чи труба, то мене це надихає, а коли колонки – то ні», – каже тернополянин Петро.

Проте вуличні музиканти кажуть, що у деяких випадках без підсилювачів музики їм не обійтися ніяк.

«Якщо є інструменти, які не чути далі, ніж на два-три метри, то тоді ми використовуємо колонки. Або щоб увімкнути фонограму», – розповів вуличний музикант Віктор.
Місцеві мешканці хотіли, щоб біля їхніх будинків музикантам виступати заборонили узагалі. Однак влада Тернополя наразі вирішила запровадити заборону на використання на вулицях магнітофонів і колонок для підсилення звуку. Музикантів, які порушуватимуть рішення місцевої влади, будуть попереджувати або штрафувати.

Тернопіль вуличні музиканти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі