Сергій Надал привітав кращих працівників сфери торгівлі з нагоди професійного свята

Щорічно в останню неділю липня в Україні відзначається День працівника торгівлі. Напередодні професійного свята міський голова Сергій Надал привітав кращих працівників сфери торгівлі, вручив їм подяки та подарунки.

У своїй промові очільник міста подякував працівникам торгівлі у місті, оскільки саме торгівля на сьогодні є одним із головних наповнювачів міського бюджету. Також, як зазначив Сергій Надал, не зважаючи на кризу місцеві торгівці зберігають робочі місця для людей  і дають їм зарплату.

-          Висловлюю Вам велику подяку за участь у розвитку міського господарства. Сьогодні торгівля — це одна з найрозвиненіших галузей нашого господарства, що забезпечує місцевий бюджет значною часткою податкових надходжень, - зазначив очільник Тернополя. - Переконаний, що торгівля буде у майбутньому одним з головних напрямків розвитку всієї Тернопільщини. Вже сьогодні продукція, вироблена у нас, славиться своєю якістю, екологічністю, природністю. Вірю, що у майбутньому спільними зусиллями ми зможемо просувати цей позитивний бренд Тернополя не лише у сусідні області, але й у всій Україні та за кордоном.

Сергій Надал працівники сфери торгівлі професійне свято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі