• Головна
  • У Тернополі збільшилась кількість безпритульних собак
14:00, 29 січня 2017 р.

У Тернополі збільшилась кількість безпритульних собак

У тернопільських парках побільшало безпритульних собак, – констатують жителі обласного центру. Після випадку загибелі жінки, якій потім собаки відгризли голову, дехто серйозно побоюється чотирилапих. Проте ветеринари запевняють, що безпритульні собаки у Тернополі загрози не несуть.

Тернополянка Олена побоюється гуляти з дітьми в парку, також уникає безпритульних собак. «Після випадку з тою жінкою трохи страшно. Особливо боюся за дітей, не дозволяю їм самим гуляти в парку, там зараз дуже багато безпритульних собак».

Лише минулого року працівники служби відлову тварин в обласному центрі провели стерилізацію майже тисячі безпритульних собак. Оскільки у Тернополі немає притулку для бродячих тварин, після стерилізації їх випускають на вулицю.

«Наша організація єдина у Тернополі, яка офіційно займається такими тваринами. Проте ми приймаємо безпритульних собак лише на період лікування, потім відпускаємо звідки й взяли. Після стерилізації ставимо на вухо відповідний кліпси з цифрами, також ведеться їхня нумерація. Тернополяни можуть бути впевнені, що тварини з кліпсами простерилізовані, а відтак – безпечні для людей», – розповідає зз директор ТОВ «Зооцентр» Ірина Романова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #безпритульні #собаки #стерилізація

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
Оголошення
live comments feed...