• Головна
  • Держслужбовці Тернопільщини заповнюють та подають декларації за допомогою електронного сервісу ПриватБанку
08:20, 17 березня 2017 р.

Держслужбовці Тернопільщини заповнюють та подають декларації за допомогою електронного сервісу ПриватБанку

Згідно з рішенням Національного агентства України з питань запобігання корупції, з початку 2017 року стартував другий етап електронного декларування, який охопить ще понад 700 тисяч нових декларантів, у тому числі частину освітян та лікарів.

Розширення кола декларантів від чиновників та політиків до сфери освіти, медицини та інших бюджетників повинно привернути посилену увагу країни до роботи цих галузей та виявлення корупції. Раніше ці категорії теж щороку подавати декларації в паперовій формі, але не всі це робили через брак контролю й уваги.

Що б прискорити та полегшити процес заповнення та подачі електронної декларації  ПриватБанк надає держслужбовцям комплексний сервіс, що включає в себе  “Електронно-цифровий підпис” (ЕЦП), за допомогою якого можна підписати та подати декларацію про доходи, та широкий спектр електронних виписок, для формування податкової звітності. Таку виписки  та  довідку можна замовити навіть у дома. Достатньо у власному Приват24 скористатись меню “Усі послуги” > “Послуги” > “Створити довідку”. Для замовлення сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП необхідно обрати  розділ «Усі послуги» > “Бізнес” > “Замовити, додати сертифікат”.

Слід звернути увагу, що питання заповнення та подачі декларації стосується не лише діючих працівників чи тих, хто претендує на будь-яку державну посаду, посаду в органах місцевого самоврядування або в інших юридичних особах публічного права. Усі ті, хто у 2016 році звільнився, тобто припинив діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави також повинні подати до 1 квітня 2017 року декларацію за 2016 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк #е-декларації #держслужбовці
Оголошення
live comments feed...