• Головна
  • Олена Підгрушна на змаганнях вже не представляє Тернопільську область
13:32, 17 травня 2017 р.

Олена Підгрушна на змаганнях вже не представляє Тернопільську область

Біатлоністка Олена Підгрушна уже не представляє на змаганнях Тернопільщину.

Про це в інтерв’ю УНІАН повідомив начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктором Мацикуром.

Він зауважив, що у спорті великих досягнень коли спортсмену спонсори пропонують квартиру чи автомобіль, людина вже в праві самостійно робити свій вибір.

"Правда надто рідко чути, щоб спортсменам дали квартиру. Останній випадок був десь рік тому, коли сертифікати на квартири отримали українські гімнастки і борці у Києві. Зрозуміло, що в столиці можливості щодо надання квартир більші. Але в кожній області мають бути створені аналогічні умови для заохочення спортсменів, які досягають значних результатів. На Тернопільщині – єдина олімпійська чемпіонка, біатлоністка Олена Підгрушна. У 2014 році їй виділили квартиру у Києві, Тернопільщина такої пропозиції зробити не змогла. Зараз Підгрушна вже представляє Київську область. Можливо, колись область і спроможеться виділити квартиру олімпійському чемпіону. Наразі ж про це мова не йде через брак коштів", – сказав Мацикур.

При цьому зауважив, що при розробці обласної програми розвитку фізкультури і спорту заплановано закласти пункт мотивації спортсменів щодо покращення житлових умов спортсменів високого класу та їх тренерів. На Тернопільщині таких близько двадцяти.

"Наразі ми звернулися до керівників місцевих громад, де проживають дані спортсмени, принаймні виділити їм земельні ділянки для будівництва. Але наразі процес буксує, лічені ради підтримали цю ініціативу. Клопотав перед міським головою Тернополя про виділення квартири для Олени Кривицької, яка стала срібною призеркою Кубку світу 2012 з фехтування. Однак з мерії ми фактично отримали відписку про відсутність землі та можливе виділення житла за умови внесення змін до Генплану. Будемо звертатись ще, бо знаємо, що Олена ще не раз нас здивує високим спортивним результатом", – повідомив начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Підгрушна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...