• Головна
  • Тарас Серетний: “Депутатська недоторканність не має слугувати «білим білетом» для реальних корупціонерів”
08:50, 7 липня 2017 р.

Тарас Серетний: “Депутатська недоторканність не має слугувати «білим білетом» для реальних корупціонерів”

Тарас Серетний: “Депутатська недоторканність не має слугувати «білим білетом» для реальних корупціонерів”

Подання на зняття депутатської недоторканості і дискусія навколо цього стали інструментом політичного тиску влади на своїх противників. Так вважає депутат Тернопільської міської ради від Радикальної партії О. Ляшка Тарас Серетний. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Генеральна прокуратура та антикорупційні органи вдаються до інформаційних провокацій, заміняючи юридичну сторону питання – піаром, — пише депутат. — Саме в такому аспекті розвивається ситуація навколо повторного подання на зняття депутатської недоторканості з Андрія Лозового, нікчемність звинувачень проти якого викликає по меншій мірі подив. Відсутність реальних доказів та надуманість звинувачень у поданнях проти депутатів, представники силових структур аргументують наявністю недоторканості, яка не дозволяє вчиняти слідчі та інші процесуальні дії.

Яскравим прикладом відсутності і надуманості «злочинів» депутатів є справи проти Лозового і, народного депутата Дейдея, подання якого було повернуто регламентним комітетом ВРУ на чергове доопрацювання. Однак депутатська недоторканість не має слугувати «білим білетом» для реальних корупціонерів, казнокрадів та злочинців з депутатськими значками.

Саме тому Радикальна партія Ляшка виступає за скасування депутатської недоторканості з усіх народних депутатів, що дозволить слідчим органам проводити всі необхідні процесуальні дії, а Генеральній прокуратурі – оголошувати та вручати підозри.

Однак, в якості запобіжника можливості тотальних арештів за політичною ознакою, рішення про затримання і арешт слід залишити за Парламентом, який на основі зібраних доказів і визначатиме ступінь вини кожного конкретного депутата.

Позиція Радикальної Партії Олега Ляшка полягає у тому, що депутатську недоторканість слід зняти з усіх депутатів одночасно; силовики повинні притягати до відповідальності справжніх корупціонерів, а не тиснути на противників влади!”, — кінець цитати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Серетний #депутати #недоторканість
Оголошення
live comments feed...